Εθνικές Βαθμολογίες 2017  

sample image Δείτε τις εθνικές βαθμολογίες του 2017 περισσότερα

Δελτία Αθλητών 

sample image *Αρχεία Εγγραφής Αθλητών στην Ε.Φ.Ο.Α περισσότερα

Αγωνιστικός Σχεδιασμός & Αγωνιστικό Πρόγραμμα 2017 

sample image Δείτε αναλυτικά τον Αγωνιστικό Σχεδιασμό & το Αγωνιστικό Πρόγραμμα 2017περισσότερα

Ε.Φ.Ο.Α - ΕΝΩΣΕΙΣ

                        

     

   

    

ΧΡΗΣΙΜΑ links

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

online ο καιρός & webcams στην Ήπειρο

τρέχουσες συνθήκες με συνεχή 

ανανέωση

κατασκευή ιστοσελίδων

www.porngp.com
Δ' ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΟΡΕΙΟΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ

Ε3 25ης Εβδομάδας - sign in

Για να δείτε τις ώρες του sign in της 25ης εβδομάδας πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο:

ε3 25η δ sign in

Προκήρυξη 2ου Open (βετεράνων) Ενωσιακό 2018

Ανακοινώνεται η προκήρυξη του 2ου open ενωσιακού πρωταθλήματος που θα διεξαχθεί στο Θεσπρωτικό από 29 Ιουνίου έως 8 Ιουλίου 2018.

Για να δείτε την προκήρυξη των αγώνων πατήστε στον παρακάτω σύνδεσμο:

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΑΓΩΝΩΝ

ΦΟΡΜΑ ΔΗΛΩΣΗΣ

Τελικά Αποτελέσματα 1ου Open Ενωσιακού Βετεράνων

Ολοκληρώθηκε το 1ο Open Ενωσιακό Πρωτάθλημα Βετεράνων που διεξήχθη στον ΟΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ.

Οι πρώτοι νικητές:

Ανδρών 18-45 

1ος Βαλάρης Χάρης ΚΕΡΚΥΡΑ

2ος Κασιούμης Τηλέμαχος ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Ανδρών 46+

1ος Παππάς Ανδρέας ΙΩΑΝΝΙΝΑ

2ος Κατσαντώνης Αθανάσιος ΙΩΑΝΝΙΝΑ

Γυναικών

1η Μαυρόχη Κατερίνα ΚΕΡΚΥΡΑ

2η Σεγγούνη Εύα ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ

Για να δείτε αναλυτικά τα αποτελέσματα πατήστε στους παρακάτω συνδέσμους

ΑΝΔΡΩΝ 18-45

ΑΝΔΡΩΝ 46+

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΝΔΡΩΝ 18 45 ΑΝΔΡΩΝ 46

ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΝΔΡΩΝ

Αποτελέσματα 3oυ Προπαιδικού Ενωσιακού Πρωταθλήματος

20180603 110210 20180602 183221

Με επιτυχία ολοκληρώθηκε το 3ο Προπαιδικό Ενωσιακό πρωτάθλημα που διεξήχθη στο Θεσπρωτικό στις 2 & 3 Ιουνίου 2018.

Περισσότεροι από 50 αθλητές από Γιάννενα , Ηγουμενίτσα , Άρτα , Πρέβεζα , Φιλιππιάδα και Θεσπρωτικό αγωνίστηκαν στο Πράσινο και Πορτοκαλί επίπεδο προσφέροντας πλούσιο θέαμα

Οι πρώτοι νικητές:

ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ

1ος Καλαντζής Δημήτρης ΑΓΟΦ

2ος Ζήκας Παναγιώτης ΑΓΟΦ

ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ 

1η Παπαβασιλείου Δάλια ΑΓΟΦ

2η Χατζοπούλου Κορίνα ΑΓΟΦ

Αναλυτικά τα αποτελέσματα:

ΟΜΙΛΟΙ ΑΓΟΡΙΑ

ΟΜΙΛΟΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΤΑΜΠΛΟ ΑΓΟΡΙΑ

ΤΑΜΠΛΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ